4

prosince

Zásady ochrany osobních údajů

V naší ordinaci Zubní Lékař Olomouc si vážíme důvěry, kterou nám pacienti prokazují svěřením svých osobních údajů. Ctíme vaše soukromí a zavazujeme se k ochraně vašich osobních údajů ve shodě s platnými právními normami, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Tento dokument popisuje, jaké údaje shromažďujeme, jak jsou používány a jaké máte možnosti v souvislosti s vykonáváním vašich práv.

Jaké údaje shromažďujeme

Získáváme osobní údaje, které nám sami poskytnete během návštěvy naší kliniky či prostřednictvím našich online služeb. To zahrnuje, ale není omezeno na, vaše jméno, adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu, zdravotní informace relevantní pro poskytování stomatologické péče. Tyto údaje jsou nezbytné pro zajištění kvalitní péče a pro komunikaci s vámi ohledně vašich návštěv nebo léčby.

Účely zpracování údajů

Shromážděné osobní údaje používáme k poskytování stomatologických služeb, informování o změnách týkajících se vaší péče, zasílání informačních materiálů a pro administrativní účely. Dále jsou údaje používány pro zlepšení kvality našich služeb, pro výzkumné a statistické účely a pro ochranu právních nároků a zájmů naší kliniky.

Přístup a oprava vašich údajů

Respektujeme vaše právo na přístup, opravu, nebo výmaz vašich osobních údajů. Pokud byste souhlasili s poskytnutím vašich údajů, ale nyní si přejete tento souhlas odvolat, máte možnost nás o tom informovat. Pro všechny dotazy nebo požadavky ohledně ochrany osobních údajů se prosím obraťte na nás na e-mailové adrese [email protected]. Vaše žádosti budou zpracovány s maximální pečlivostí a v souladu s platnými právními požadavky.

Kontaktní informace

Za správu a ochranu vašich osobních údajů je zodpovědný Marek Novotný, majitel ordinace, s adresou Lidická 50, 602 00 Brno, Česká republika. Pro jakékoliv dotazy či požadavky týkající se ochrany osobních údajů nás neváhejte kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa bude pro nás omezena