4

prosince

Úvod

Vítejte na webových stránkách Zubní Lékař Olomouc, předního poskytovatele stomatologických služeb v Olomouci. Před využitím kterékoliv z našich služeb se prosím seznamte s těmito Podmínkami služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s těmito podmínkami. V případě nesouhlasu s některou z ustanovení těchto podmínek Vám není dovoleno využívat naše služby.

Podmínky služby mohou být kdykoli aktualizovány nebo změněny. Pokračováním v používání našich služeb po těchto změnách vyjadřujete souhlas s aktualizovanými podmínkami.

Používání našich služeb

Služby poskytované na webových stránkách zubni-lekarolomouc.cz jsou určeny pro osobní nebo profesionální použití v oblasti stomatologie a péče o ústní zdraví. Je zakázáno používat naše služby k jakýmkoliv nezákonným účelům nebo způsobem, který by mohl poškodit naši reputaci nebo omezit funkčnost a dostupnost našich služeb.

K využívání některých našich služeb může být vyžadováno registrace a poskytnutí určitých osobních údajů. Je vaší zodpovědností poskytnout přesné a aktuální informace. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás důležitá a je upravená v naší Politice ochrany osobních údajů.

Práva a povinnosti

Poskytujeme komplexní stomatologické služby, včetně prevence, diagnostiky a léčby onemocnění ústní dutiny. Zavazujeme se poskytovat tyto služby profesionálně a s nejvyšší možnou pečlivostí. Na druhou stranu, od našich pacientů očekáváme, že budou dodržovat svá léčebná doporučení a informovat nás o všech relevantních změnách ve svém zdravotním stavu.

V případě závažných onemocnění nebo komplikací si vyhrazujeme právo odkázat pacienty na specializovanější zdravotnická zařízení.

Limitace odpovědnosti

Ačkoliv se snažíme o maximální přesnost a aktualitu informací uvedených na našich webových stránkách, nemůžeme zaručit jejich absolutní přesnost. V žádném případě nebudeme odpovědni za jakékoli přímé, nepřímé, náhodné, zvláštní nebo následné škody vzniklé v důsledku používání nebo nemožnosti používání našich služeb.

Služby poskytujeme 'tak, jak jsou', bez jakýchkoliv záruk.

Kontakt

Pro jakékoli dotazy nebo potřebu komunikace ohledně našich služeb nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese [email protected]. Naši adresu naleznete níže:

Marek Novotný
Lidická 50, 602 00 Brno, Česká republika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa bude pro nás omezena